האם חייב להזמין צלם מגנטים ליום הולדת

האם חייב להזמין צלם מגנטים ליום הולדת

הרבה פעמים, הלקוחות שיוצרים איתי קשר לא יודעים האם חייב להזמין צלם מגנטים ליום הולדת ואם אפשר לוותר על התענוג.

במציאות של היום, העלויות כבדות מאוד בכל תחום אבל בכל זאת הרבה מאוד אנשים רוצים לחגוג אירועים ורוצים שהאירוע יהיה שמח.

יש הרבה מקרים של אירועים של ימי הולדת לגיל 4, אני יכול להעיד שבתור צלם מגנטים, גם אני הייתי בגיל הזה. אמנם אני לא כל כך זוכר מה היה שם, אבל אני בטוח שהאירועים של ימי הולדת של פעם היו בעיקר צנועים.

לא הייתה "תחרות" מי חוגג אירוע יותר מפואר, מי יכול להרשות לעצמו להוציא יותר על אירוע שנמשך לכל היותר שעתיים לילדים בני 4. שלא תחשבו שהילידים מהגן שמגיעים לאירוע יזכרו מה היה שם.

בטח גם לא ההורים שבטוחים שזה אירוע מיוחד ומפואר.

אז למה בכל זאת אני כותב את השורות האלו ומסביר האם באמת חייבים להזמין צלם מגנטים ליום הולדת או שאפשר לוותר על התענוג.

בואו נתחיל בתשובה לשאלה האם חייב להזמין צלם מגנטים ליום הולדת והיא : אם יש לכם אפשרות כלכלית ואתם רוצים אז אתם יכולים להזמין צלם מגנטים ליום הולדת, אם אין לכם אפשרות אתם לא חייבים ובטח שלא צריך.

צלם מגנטים ליום הולדת – סיבות בעד

בשביל שיהיה לכם יותר נוח וקל להחליט. הנה כמה סיבות בעד למה כדאי להזמין צלם מגנטים ליום ההולדת.

  • לא רק מגנטים: אל תשכחו שהיום צלם מגנטים הוא לא רק "עוד אטרקציה" אלא אתם מקבלים גם צילום מלא של האירוע, מה שאומר שאתם נהנים מתיעוד מלא של יום ההולדת.
  • אטרקציה מיוחדת ומזכרת שכולם אוהבים: לא סתם מכנים את אטרקציית מגנטים לאירועים בתור מלכת האטרקציות. אין אחד שלא מגיע לאירוע וכבר מתחיל לחפש צלם מגנטים. מה שפעם הייתה אטרקציה ששייכת רק לחתונות היוקרה, היום אטרקציה שכל אחד יכול להרשות לעצמו להוסיף לאירוע גם אם מדובר על אירוע קטן.

צלם מגנטים ליום הולדת – סיבות נגד

אז זה אולי לא טבעי שצלם מגנטים יגיד לכם לא להזמין אותו לאירוע, אבל יש כמה דברים שאני רואה לנכון לציין שיכולים לעזור לכם.

  • אפשר לנתב את התקציב למקום אחר: במקום להזמין צלם מגנטים, אתם יכולים להוסיף אטרקציות אחרות כמו בלונים ליום הולדת שיקשטו את האירוע ויהיו מיוחדים.
  • עלות של מאות שקלים לכל הפחות: לכל הפחות העלות של צילום מגנטים ליום הולדת תעלה בין 400-600 שקלים ואפשר בהחלט להשקיע את זה בדברים אחרים שיהפכו את האירוע ליותר מיוחד.

לסיכום

אין ספק שהזמנת צלם מגנטים לאירוע שלכם היא יכולה להיות אחלה אטרקציה, אבל הכי חשוב זה שתעמידו דברים בפרופורציות, סך הכל מדובר על יום הולדת לגיל 4 או 5 ואתם לא צריכים לעשות כזה אירוע מיוחד ומרשים שיכלול בתוכו אטרקציות של מאות שקלים.

Call Now Button