ירידת מחיר בתחום המגנטים

ירידת מחירים בתחום המגנטים_640x426

בתקופה האחרונה שוב חלה ירידה של המחירים בתחום המגנטים לאירועים, בכל פעם הדברים משתנים והמחירים בתחום בדרך כלל בירידה מתדמת.

אם אחרי הקורונה עוד הייתה עלייה קלה במחירים שנגרמה בגלל הייבוא של הסחורות כמו הדפי מגנט, והמגנטים והדיו מה שגרם לעלייה במחיר של חומרי הגלם ואז באופן טבעי גם הייתה עלייה במחירים שכל צלי המגנטים נתנו הצעות מחיר.

בשבועות האחרונים שוב ירידת המחירים חוזרת לעצמה.

אז אם בעבר כל מי שרצה להיות צלם מגנטים הייה בטוח שזה הדבר הכי טוב שיש והוא יכול להרוויח מזה, היום יותר ויותר צלמי מגנטים לאירועים כבר עושים שינוי ומתחילים לעסוק בעוד דברים. הסיבה היא שהם רוצים לצאת מהתחום של המגנטים לאירועים ולעבור לעסוק בתחום אחר.

הסיבות בגללן יש ירידה בתחום המגנטים

ניסתי להבין משהו, אם יש הרבה צלמי מגנטים לאירועים שיוצאים מהתחום, עוזים אותו אז ההיצע של הצלמים צריך לרדת והמחיר צריך לעלות באופן טבעי, אבל במציאות זה לא מה שקורה.

מה שרה הוא שאם יצאו צלמי מגנטים מהתחום, תמיד נכנסים צלמי מגנטים חדשים, עכשיו צלמי המגנטים החדשים בדרך כלל רוצים לעבוד ולצבור ניסיון, הם לא באמת מסתכלים על הצד הכלכלי בשלב ההתחלתי ולכן המחיר יורד.

כי היום מי שמחפש נגיד צלם מגנטים לאירועים בראש פינה הוא לא מעניין אותו כמה זמן הצלם בתחום, כי אחרי הכל יש היום טכנולוגיה מאוד מתקדמת שיכולה לעזור לכל אחד ליצור תמונות יפות ומיוחדות באירוע.

אז הסיבה הראשונה שבגללה יש ירידת מחיר בתחום היא כניסה של צלמי מגנטים חדשים שלא מעניין אותם והם מוכנים לעבוד במחיר נמוך.

היכולת לייבא לבד חומרי גלם

אם בעבר התהליך של ייבוא מוצרים מחו"ל היה מורכב, במיוחד של חומרי גלם למגנטים, היום הכל הרבה יותר פשוט.

היום כל אחד יכול דרך כל מיני אתרים ואפילו דרך אליאקספרס לייבא לעצמו כל מה שהוא צריך. זה גם מוזיל את המחיר בצורה מאוד משמעותית. אז היום צלם מגנטים כבר לא צריך לקנות כלום מהיבוראן, כי הוא בעצמו הופך להיות היבואן של חומרי הגלם אותם הוא צריך להפקת מגנטים.

לגבי האיכות של חומרי הגלם בדרך כלל הוא לא יכול לדעת עד שהוא מקבל את זה ובודק, בשונה מקנייה מהיבואן שבה הוא גם בודק את הדברים לפני שהוא מביא אותם.

כמה חשוב לכם האיכות?

אתם בתור אלו שחוגגים אירוע בקרוב, אתם בטח רוצים להביא גם צלם מגנטים שיהיה חלק מהאירוע, אבל כמה באמת חשובה לכם האיכות. כי המציאות היא כזאת שהיום כולם קונים מחיר וקונים את הצילום עצמו.

מה שקורה זה שהיום בעלי האירוע שחוגגים נגיד אירוע קטן, הם מתחילים לחפש צלם ואז לחפש גם צלם מגנטים. הם פתאום מגלים שהם יכולים להזמין רק צלם מגנטים במחיר של חצי ממה שעולה צלם אירועים וגם לקבל מגנטים וגם צילום, אז לא איכפת בכלל מהאיכות של המגנטים העיקר שיש מי שמצלם.

אז רגע אחד לפני שאתם עושים את כל הצעדים שלכם להפקת האירוע רק מתוך שיקולים כלכליים, תנסו לרגע להבין מה באמת חשוב, מה באמת אתם צריכים לדעת על האירוע ואיך להפוך אותו למיוחד ולא רק איך לחסוך כסף. אם כבר אתם בוחרים לחסוך אז עדיף בכלל לא להזמין צלם מגנטים מאשר להזמין משהו ואז להתאכזב.

אני ידוע שאני בתור צלם מגנטים לא צריך לכתוב את השורות האלו, אבל זאת המציאות. או שתשקיעו קצת יותר בשביל לקבל באמת הרבה יותר או לפחות תשקיעו טיפה מעבר אבל לפחות תקבלו משהו נורמלי ולא רק תקבלו עבודה קצרה ולא איכותית.

אז בפעם הבאה, לפני שאתם עושים את הבחירה של צלם מגנטים לאירוע שלכם, כדאי מאוד שלא רק תסתכלו על המחיר.

בשביל שהתחום הזה יוכל להיות איכותי ומקצועי, כי בסוף מי שמרוויח מהאיכות הזאת היא ללא ספק רק אתם הלקוחות. אתם תוכלו לשלם מחירים הוגנים ועדיין להנות מאיכות מעולה של צילום מקצועי וגם לא תעשו לעצמכם בושות שתביאו לאורחים שלכם מגנטים לא איכותיים.

Call Now Button