מגנטים לברית בקצרין – עושים רק עם יויו מגנט

אם אתם מחפשים צלם מגנטים לברית בקצרין, כזה שלא יהיה רק צלם מגנטים רגיל אלא כזה שיהיה גם הצלם של האירוע, ידאג לכם להפקת מגנטים ואפילו יעזור בכל מה שאתם צריכים להפיק את האירוע המושלם כמו עיצוב בלונים לברית, צילום מגנטים, צילום האירוע והכי חשוב במחיר הוגן ומשתלם.

מה אתם מקבלים שאתם בוחרים צילום מגנטים לברית מבית יויו מגנט:

את הצילום המקצועי ביותר: 

אצלנו תקבלו לא עוד צלם מגנטים לאירועים בקצרין שמגיע ולחוץ על כפתור, אלא אתם מקבלים צלם מקצועי ברמה הגבוה ביותר! אנחנו אוהבים את הצילום ובזכות האהבה האינסופית שלנו לטכנולוגיה מתקדמת ולצילום אירועים אנחנו יכולים להעניק ללקוחות שלנו את היכולת להנות מתמונות מיוחדות וחדות ובעלות הרזולוציה הגבוה ביותר.

היכולת לצלם תמונות מיוחדות היא לא רק הציוד המתקדם ביותר, אלא היא גם הדינמיקה באירוע. אנחנו חיים ונושמים את האירועים כבר תקופה מאוד ארוכה וזה מה שהופך את הצליום שלנו להיות הצילום הטוב ביותר. בשונה מהרבה צלמי מגנטים אחרים שעבורם האירוע שלכם הוא "עוד יום עבודה" עבורנו האירוע שלכם הוא חוויה אמיתית, הזדמנות לפגוש עוד אנשים ולהיות חלק מרגעים בלתי נשכחים שיהיו לכם לתמיד. 

בגלל החשיבות הרבה שאנו רואים בכל אירוע אנחנו לא מקלים ראש לעולם ועושים הכל שכל לקוח יהיה מרוצה.

לקוחות מרוצים הם אנשי המכירות הטובים ביותר:

בשביל להראות לכם את יכולות הצילום שלנו הבאנו לכם כמה תמונות שתבינו על מה מדובר שאנחנו אומרים צילום מקצועי. 

לא פעם שמעתם כי תמונה שווה אלף מילים, אבל המלצה מלקוח מרוצה שווה מיליון מילים. אז בשביל זה אנחנו עושים הכל ללא פשרות רק במטרה אחת ברורה וחד משמעית והיא ליצור כמה שיותר לקוחות מרוצים שהם יהפכו להיות אנשי המכירות שלנו. אז במקום להשקיע בפרסום אנחנו משקיעים בלקוחות שלנו. הכל בשביל שתהיו 100% מרוצים.

תעודת אחריות על המגנט:

תחום מגנטים לאירועים משתנה ללא הרף. בכל פעם יש טכנולוגיות חדשות ודברים חדשים שנכנסים, כמו למשל בלוקים מעץ לאירועים שזה עובד על אותו עיקרון כמו מגנטים, רק שבמקום להדביק את התמונה על דף מגנטי דביק מדביקים אותה על בלוק עץ. 

בגלל השינויים האלו והעליות הגבוהות שיש בעלות של חומרי הגלם, בשביל לתת לכם מחיר זול ולהצליח לסגור אירועים, יש הרבה צלמי מגנטים שיעבדו עם חומרי גלם באיכות ירודה, מה שאומר שייתכן מאוד והמגנטים לא יחזיקו להרבה זמן. לא רק שיוכלו לתת לכם מחיר יותר זול, יש לא מעט כאלו שמחפשים להרוויח עוד כמה עשרות שקלים יותר ולתת ללקוח מוצר באיכות ירודה. 

אצלנו זה שונה! אנחנו כל כך בטוחים באיכות חומרי הגלם שלנו ולעולם לא מתפשרים על החומרים הטובים והאיכותיים ביותר שאנחנו לא מהססים לתת לכם תעודת אחריות בכתב על המגנט! אם המגנטים דהו תקבלו את כל הכסף חזרה! בלי ויכוחים ובלי דיבורים מיותרים. תעודת אחריות ל 5 שנים מלאות מיום האירוע. תנו לעשות לכם ולאורחים שלכם את המגנטים המיוחדים ביותר, כאלו שהם יזכרו לעוד שנים ארוכות.

יתרונות בריאותיים של ברית מילה
צלם לברית בקצרין
מגנטים לאירועים בירושלים

מגנטים לברית בקצרין - התשובות לכל השאלות

יש המון חבילות של צילום מגנטים לברית בקצרין. במיוחד שלכל צלם מגנטים יש את המחיר שלו ומדובר על תחום שאין בו מחירון מדויק. 

אנחנו מביאים לכם את המחירים שלנו שיעזרו לכם לקבל הערכת סדר גודל כמה תשלמו עבור שירות של צילום מגנטים מקצועי לכל סוגי האירועים.

צילום מגנטים : החל מ 290 ש"ח.

צילום מגנטים + צילום סטילס : 390 ש"ח.

צילום מגנטים + צילום סטילס + וידאו : 890 ש"ח.

בכל חבילת צילום תקבלו מאיתנו במתנה הגדלות מגנט מעוצבות, בלוקים מעץ מיוחדים גדולים למשפחה ועוד המון פינוקים כמו שרק אנחנו יודעים לתת בהמון אהבה.

 

בהחלט כן.

אבל רגע אחד לפני שאתם בוחרים צלם מגנטים שיהיה גם הצלם של הברית, חשוב לוודא מולו שהוא עשה אירועים כאלו בעבר וגם שהוא יודע מול מה הוא מתמודד. בקשו לראות אירועים קודמים שלו ואפילו בקשו המלצות מלקוחות קודמים.

אנחנו ביויו מגנטים לאירועים לא מגבילים בכמות.

כי כולם אוהבים מגנטים. המגנטים זאת ההזדמנות שלנו לחלק כרטיסי ביקור ותהיו בטוחים שאנחנו רוצים שכמה שיותר אנשים יהיה להם את המגנט שלנו על המקרר שלהם.

בדרך כלל באירועים קטנים כמו ברית מילה בקצרין שזה עד 150 מוזמנים יצאו לכם כ 300-350 מגנטים זה כולל שכפולים. כלומר אם במגנט יש 4 אנשים מצולמים אז יצאו 4 מגנטים שלכל אחד יהיה את המגנט שלו למזכרת מהאירוע.

בדרך כלל באירועי ברית מילה שהם אירועים קטנים, לא צריכים שני אנשי צוות.

אל תשכחו גם שאירועים קטנים עובדים בתקציב מאוד נמוך ולכן להביא שני אנשים שיעבדו במקביל הוא לא משהו שצלם מגנטים יכול להרשות לעצמו. 

אבל יש מקרים שבהם רוצים גם צלם מגנטים + וידאו + צילום סטילס כאן כבר חייבים שני אנשי צוות ולכן המחיר עולה.

אם מדובר על מישהו שהוא לא מקצועי ולא יכול להתמודד עם האירוע הוא תמיד יגיע שני אנשי צוות אבל מישהו חרוץ ומקצועי בהחלט יכול לתפקד בצורה הטובה ביותר ולעשות לכם כמויות גדולות של מגנטים. זה תלוי בציוד שהוא עובד איתו וביכולת שלו להפיק כמות מגנטים באירוע.

Call Now Button